بارگزاری...

با عضویت در نسخه اشتراکی، همه تست ها را یک جا ببینید و با معرفی آن به دوستانتان کسب درآمد کنید!

و با پرداخت هزینه اشتراک بصورت هفته ای، ماهانه یا ... به تمامی تست ها دسترسی داشته باشید.


قابل استفاده در وب و نرم افزار!
یا برنامه تحت اندروید را دانلود و نصب نمایید.

هزاران تست همراه؛ بزرگترین و جامعترین بانک سوالات تستی در کشور

قابلیت های هزاران تست همراه

هزاران تست همراه، مجموعه ای بی نظیر از میلیون ها تست (سوال چهارگزینه ای) است که بصورت کاملا منظم در وب سایت گردآوری شده است.

بانک تست های سایت در ده گروه دسته بندی شده است که این دسته ها از ابتدایی تا دکترا، رشته های پیام نور و آزمونهای مهارتی را شامل می شوند. تست ها همواره از آخرین منابع جمع آوری و بصورت کاملا بروز، روی سایت قرار می گیرند.
درس و رشته خود را در بین هزاران بسته و میلیون ها تست جستجو کنید!
جستجوی بسته ها

ما با توجه به نیاز کاربران، سه بستر نرم افزاری را آماده کرده و توسعه داده ایم تا همه کاربران بتوانند از خدمات سایت استفاده کنند.

نرم افزار هزاران تست همراه بر روی سه بستر اندروید برای گوشیهای موبایل و تبلت، آی-او-اس برای گوشیهای آیفون و تبلت های آی-پد و همچنین ویندوز برای کامپیوترها، لپ تاپ های شخصی و تبلت های مجهز به سیستم عامل ویندوز توسعه داده شده است و بصورت رایگان قابل دانلود می باشد.
دانلود نرم افزار تحت اندروید
دانلود نرم افزار تحت ویندوز
دانلود نرم افزار تحت آی-او-اس

شما می توانید علاوه بر نرم افزار، تست ها را بصورت pdf نیز دانلود نمایید.

سایت این قابلیت را دارد که حتی اگر شما نمی خواهید از نرم افزارهای ما استفاده کنید، بتوانید فایل pdf بسته تستی مورد نظر را خریداری و دانلود کنید. شما سپس می توانید این فایل را پرینت کرده و مطالعه کنید. فایل مذکور حاوی پاسخنامه کلیدی و برای برخی بسته ها پاسخنامه تشریحی می باشد.
دانلود pdf به سه شکل امکانپذیر است. بسته، درس و رشته. در صورتی که می خواهید درس یا رشته مشخصی را خریداری نمایید، بصورت اتوماتیک و بر اساس تعداد بسته موجود در درس یا رشته، تخفیف هم برای شما در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است که در صورت خرید بسته تستی نرم افزاری، می توانید فایل pdf آن را بصورت رایگان دانلود کنید.

در آزمون آنلاین می توانید از طریق وب سایت در آزمونهای موجود شرکت کنید و رتبه خود را ببینید.

شما می توانید از طریق وب سایت هزاران تست همراه، در آزمونهای آنلاینی که توسط اساتید هر رشته ایجاد می شوند شرکت کنید و رتبه خود را در بین سایر داوطلبان مشاهده نمایید. شرکت در آزمونهای آنلاین به دو صورت آزمون عمومی و اختصاصی ایجاد می شود.
آزمونهای عمومی: در این آزمونها که بصورت عمومی گذاشته می شوند، کاربر می تواند بدون نیاز به رمز عبور وارد شده و در آزمون شرکت کند و سپس رتبه خود را مشاهده نماید.
آزمونهای خصوصی: برای شرکت در این آزمونها، نیاز به رمز عبور مربوط به آزمون دارید که باید توسط ایجاد کننده آزمون در اختیار شما قرار بگیرد.

ما دو روش کسب در آمد را برای شما ایجاد کرده ایم. همکاری در فروش و توسعه منابع

همکاری در فروش: شما پس از ثبت نام و ورود به سایت یک لینک اختصاصی در یافت می نمایید که در صورتی که هر فرد از طریق این لینک در سایت ثبت نام کند، مادامی که در سایت عضو باشد و از سایت خرید نماید، درصد مشخصی از مبلغ خرید وی به حساب آنلاین شما در سایت واریز شده و سپس توسط شما قابل برداشت می باشد.
همکاری در توسعه منابع: با توجه به روند رو به گسترش منابع، شما می توانید در توسعه آن به ما کمک کنید. برای این کار شما می توانید به بخش همکاری با ما مراجعه کرده تا نحوه ارسال منابع را فرا بگیرید. بسته های ارسالی توسط شما مادامی که از طریق سایت خریداری شوند، درصد مشخصی از مبلغ خرید به حساب شما واریز می گردد.