راهنما

بسیار خوشحالیم که از کاربران هزاران تست همراه هستید و از این برنامه استفاده می کنید. در این صفحه بصورت خلاصه به قابلیت ها و نحوه استفاده از برنامه خواهیم پرداخت.

جستجوی بسته ها:

با کلیک بر روی آیکون جستجوی بسته ها می توانید وارد صفحه جستجو شده و بسته تست مورد نظر خود را جستجو کنید. برای جستجو کافیست یک یا چند عبارت مدنظر خود را در کادر جستجو نظیر نام رشته، درس یا غیره را وارد کنید و سپس روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در لیست نتایج نشان داده شده بر روی هر کدام از بست ها که کلیک نمایید، وارد مرور تست آن بسته شده و می توانید با کلیک بر روی دکمه های زیر از امکانات مرور تست استفاده نمایید:
رفتن به تست آخر در بسته انتخاب شده
رفتن به تست بعدی در بسته انتخاب شده
رفتن به تست قبلی در بسته انتخاب شده
رفتن به تست اول در بسته انتخاب شده
مشاهده پاسخ تست
با کلیک بر روی این دکمه، پاسخ صحیح تست نمایش داده می شود. در صورتی که گزینه ای را انتخاب نکرده باشید، گزینه صحیح به رنگ آبی و در صورت انتخاب گزینه اشتباه، گزینه درست به رنگ سبز و گزینه انتخابی شما به رتگ قرمز و در صورت انتخاب صحیح، گزینه مورد نظر به رنگ سبز درخواهد آمد.
توضیح: در صورتی که تست پاسخ تشریحی داشته باشد، با کلیک روی دکمه ، پاسخ تشریحی نیز نمایش داده خواهد شد.
رفتن به تست مشخص
با کلیک بر روی این دکمه، می توانید شماره تست مورد نظر را (از 1 تا تست آخر) وارد کرده و به تست مورد نظر بروید.
بازگشت به نتایج آخرین جستجو

لیست رشته ها:

با کلیک بر روی این دکمه، می توانید لیست دسته بندی های اصلی منابع را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر دسته بندی، رشته ها و ب کلیک بر روی اسم رشته، درسهای آن رشته نمایش داده می شود. هر کدام از درس ها نیز شامل تعدادی بسته می باشد که با کلیک بر روی نام بسته، تست های موجود در آن نمایش داده خواهد شد.

پشتیبانی:

با کلیک بر روی این دکمه می توانید از ما درخواست کمک و پشتیبانی کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

web tracker