مجموعه هزاران تست همراه که شامل یک وب سایت و نرم افزارهای مربوطه است به منظور سهولت دسترسی به منابع تستی توسط کاربر طراحی و پیاده سازی گردیده است.
با استفاده از این زیرساخت کاربر می تواند با ثبت نام در وب سایت هزاران تست همراه به آدرس hthapp.com به جدیدترین منابع تستی دسترسی پیدا کند. برای استفاده از آن منابع کافیست تا کاربر نرم افزار هزاران تست همراه را که برای گوشی و کامپیوتر طراحی شده است از وب سایت دانلود کرده و پس از فعالسازی آن از طریق وب سایت، نسبت به دانلود بسته های تستی مورد نظر خود اقدام و از طریق نرم افزار عملیات تست زنی خود را انجام دهد.

بطور کلی می توان ویژگیهای بنیادی هزاران تست همراه را در موارد زیر خلاصه کرد که هیچ نمونه مشابه داخلی و خارجی ندارد:
1- سهولت دسترسی به منابع تستی توسط کاربر: کاربر با استفاده از این مجموعه نرم افزاری، می تواند تست های مورد نظر خود را در هر رشته و مقطع تحصیلی که باشد به راحتی جستجو و دانلود نموده و از آنها استفاده کند.
2- روش رمزگذاری اطلاعات بسته ها: تست هایی که در قالب بسته برای کاربر دانلود می شوند، به نحوی رمزگذاری می شود که تنها برای فردی که آنها را خریداری و دانلود کرده قابل استفاده باشد و بنابراین حقوق خریداری کننده تست کاملا محفوظ بماند.
3- توسعه نرم افزاری: وب سایت هزاران تست همراه شامل مجموعه ای کامل از امکانات مختلف نرم افزاری است که توانایی هماهنگی با هر بستر نرم افزاری را دارا می باشد. خروجی سایت که بسته حاوی تست می باشد با هر نسخه نرم افزاری نظیر iOS، Android، Windows و ... سازگار بوده و نیاز کاربر را از دانلود چند نسخه نرم افزار مرتفع می نماید. همچنین بانک اطلاعاتی بکار رفته در این سیستم قابلیت استفاده در تمامی سخت افزارها را دارا می باشد.
4- توسعه منابع تستی: یکی از قابلیت های ویژه موجود در وب سایت، امکان توسعه منابع تستی با مشارکت کاربران (توسعه دهندگان) می باشد. تمامی کاربران که به هر نحو به هرگونه منابع حاوی تست اعم از pdf، text و ... دسترسی دارند، می توانند با به اشتراک گذاشتن آنها در وب سایت، درصدی از سود فروش آن بسته ها را دریافت نمایند. این کار بطور بسیار ساده انجام شده و ارتباط نزدیکی بین توسعه دهندگان و استفاده کنندگان منابع تستی ایجاد می نماید.

قابلیت های هزاران تست همراه

هزاران تست همراه، مجموعه ای بی نظیر از میلیون ها تست (سوال چهارگزینه ای) است که بصورت کاملا منظم در وب سایت گردآوری شده است.

بانک تست های سایت در ده گروه دسته بندی شده است که این دسته ها از ابتدایی تا دکترا، رشته های پیام نور و آزمونهای مهارتی را شامل می شوند. تست ها همواره از آخرین منابع جمع آوری و بصورت کاملا بروز، روی سایت قرار می گیرند.
تعداد تست های سایت تا این لحظه: 1525823
تعداد بسته تستی: 7542
تعداد درس: 4580
تعداد رشته: 3542

ما با توجه به نیاز کاربران، سه بستر نرم افزاری را آماده کرده و توسعه داده ایم تا همه کاربران بتوانند از خدمات سایت استفاده کنند.

نرم افزار هزاران تست همراه بر روی سه بستر اندروید برای گوشیهای موبایل و تبلت، آی-او-اس برای گوشیهای آیفون و تبلت های آی-پد و همچنین ویندوز برای کامپیوترها، لپ تاپ های شخصی و تبلت های مجهز به سیستم عامل ویندوز توسعه داده شده است و بصورت رایگان قابل دانلود می باشد.
دانلود نرم افزار تحت اندروید
دانلود نرم افزار تحت ویندوز
دانلود نرم افزار تحت آی-او-اس

شما می توانید علاوه بر نرم افزار، تست ها را بصورت pdf نیز دانلود نمایید.

سایت این قابلیت را دارد که حتی اگر شما نمی خواهید از نرم افزارهای ما استفاده کنید، بتوانید فایل pdf بسته تستی مورد نظر را خریداری و دانلود کنید. شما سپس می توانید این فایل را پرینت کرده و مطالعه کنید. فایل مذکور حاوی پاسخنامه کلیدی و برای برخی بسته ها پاسخنامه تشریحی می باشد.
دانلود pdf به سه شکل امکانپذیر است. بسته، درس و رشته. در صورتی که می خواهید درس یا رشته مشخصی را خریداری نمایید، بصورت اتوماتیک و بر اساس تعداد بسته موجود در درس یا رشته، تخفیف هم برای شما در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است که در صورت خرید بسته تستی نرم افزاری، می توانید فایل pdf آن را بصورت رایگان دانلود کنید.

در آزمون آنلاین می توانید از طریق وب سایت در آزمونهای موجود شرکت کنید و رتبه خود را ببینید.

شما می توانید از طریق وب سایت هزاران تست همراه، در آزمونهای آنلاینی که توسط اساتید هر رشته ایجاد می شوند شرکت کنید و رتبه خود را در بین سایر داوطلبان مشاهده نمایید. شرکت در آزمونهای آنلاین به دو صورت آزمون عمومی و اختصاصی ایجاد می شود.
آزمونهای عمومی: در این آزمونها که بصورت عمومی گذاشته می شوند، کاربر می تواند بدون نیاز به رمز عبور وارد شده و در آزمون شرکت کند و سپس رتبه خود را مشاهده نماید.
آزمونهای خصوصی: برای شرکت در این آزمونها، نیاز به رمز عبور مربوط به آزمون دارید که باید توسط ایجاد کننده آزمون در اختیار شما قرار بگیرد.

ما دو روش کسب در آمد را برای شما ایجاد کرده ایم. همکاری در فروش و توسعه منابع

همکاری در فروش: شما پس از ثبت نام و ورود به سایت یک لینک اختصاصی در یافت می نمایید که در صورتی که هر فرد از طریق این لینک در سایت ثبت نام کند، مادامی که در سایت عضو باشد و از سایت خرید نماید، درصد مشخصی از مبلغ خرید وی به حساب آنلاین شما در سایت واریز شده و سپس توسط شما قابل برداشت می باشد.
همکاری در توسعه منابع: با توجه به روند رو به گسترش منابع، شما می توانید در توسعه آن به ما کمک کنید. برای این کار شما می توانید به بخش همکاری با ما مراجعه کرده تا نحوه ارسال منابع را فرا بگیرید. بسته های ارسالی توسط شما مادامی که از طریق سایت خریداری شوند، درصد مشخصی از مبلغ خرید به حساب شما واریز می گردد.

پیشرفت تحصیلی و موفقیتتون در آزمون ها دقیقا از همین جا شروع میشه!

در چهار مرحله به بروزترین و جامعترین بانک نمونه سوالات تستی بر روی موبایل یا رایانه خود دسترسی پیدا کنید!

ثبت نام

براحتی ثبت نام کنید و حتی 2000 تومان شارژ هدیه بگیرید!

دانلود نرم افزار

براحتی نرم افزار خود را تحت اندروید، ویندوز یا آیفون دانلود و نصب کنید!

فعالسازی

براحتی و از طریق وب سایت، نرم افزار خود را فعال کنید!

بروزرسانی

براحتی از سایت بسته بخرید و در نرم افزار بروزرسانی کنید!
همین الان شروع می کنم!
لینک بالا تمامی مراحل ثبت نام را بصورت اتوماتیک برای شما انجام می دهد