راهنمای تصویری (فیلم آموزشی)

توصیه می کنیم فیلم آموزشی پیوست را مشاهده نمایید تا بتوانید از امکانات سایت و نرم افزارها، حداکثر استفاده را بنمایید.

توضیحات

وب سایت هزاران تست همراه با مجموعه ای از امکانات بسیار پیشرفته به شما کمک می کند تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن بسته های تستی مورد نظر خود را خریداری و دانلود نموده و از آنها استفاده نمایید.
در این راهنما شما با امکانات قرار داده شده در سایت آشنا خواهید شد. این راهنما در پنج بخش زیر تدوین گردیده است:

1) بسته های نرم افزاری حاوی تست
2) بسته های تست
3) اعتبارات
4) ارسال بسته تست
5) فعالسازی نرم افزار (از طریق سایت)

1) بسته های نرم افزاری حاوی تست
برای سهولت استفاده از نرم افزارهای هزاران تست همراه بر روی موبایل، تبلت و کامپیوتر با سیستم عامل های مختلف، شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به عضویت در سایت و ورود به سایت، پس از وارد شدن به سایت از منوی دانلود یکی از گزینه های 1 و یا 2 که در شکل زیر مشخص گردیده اند را انتخاب نموده و پس از انتخاب بسته مورد نظر و خرید آن، به راحتی آن را دانلود نمایید.

 

2
لازم به ذکر است که تمامی بسته های نرم افزاری حاوی تست توانایی بروزرسانی را دارا می باشند. یعنی در صورتی که شما بعنوان مثال بسته نرم افزاری حاوی تست از رشته ادبیات دانلود و نصب نمایید، می توانید بر روی آن از هر کدام از بسته های دیگر که بر روی وب سایت قرار گرفته اند استفاده نمایید.
راهنمای خرید نرم افزارهای حاوی تست:
بمنظور خرید هرکدام از بسته های حاوی تست نرم افزار هزاران تست همراه، کافیست پس از باز نمودن سایت به آدرسhttp://www.hthapp.com از منوی دانلود، گزینه نرم افزارهای حاوی تست را انتخاب نموده و یا ابتدا با کلیک بر روی گزینه ورود وارد سایت شده و سپس همین گزینه را انتخاب نمایید.
با کلیک بر روی این گزینه صفحه ای حاوی دسته بندی موضوعی بر اساس گروه درسی بسته های حاوی تست به شما نمایش داده می شود. در این صفحه شما می توانید هر کدام از بسته های تستی مورد نظر خود را انتخاب نموده و به یکی از دو روش زیر نسبت به خرید بسته نرم افزاری حاوی تست اقدام نمایید:
شارژ حساب
بمنظور شارژ حساب، شما ابتدا بایستی در سایت عضو شوید. نحوه عضویت در سایت در بخش بعدی بطور کامل تشریح گردیده است. پس از ورود به سایت، شما می توانید با کلیک بر روی گزینه شارژ حساب، نسبت به شارژ حساب خود اقدام نمایید.
پس از شارژ حساب، می توانید مطابق شکل زیر با کلیک بر روی گزینه خرید از طریق اعتبار نسبت به خرید و دانلود نرم افزار اقدام نمایید.
خرید مستقیم
برای سهولت دانلود نرم افزار حاوی بسته های تست، روش دیگری در سایت گنجانده شده است. با کمک این روش شما می توانید بدون شارژ حساب، مستقیما اقدام به خرید و دانلود بسته نرم افزاری حاوی تست نمایید. بدین منظور پس از کلیک بر روی گزینه بسته های نرم افزاری حاوی تست و مشاهده لیست آنها بر روی گزینه خرید از درگاه بانکی کلیک نمایید تا مستقیماً به درگاه بانک متصل شده و بسته نرم افزاری مورد نظر خود را خریداری نمایید.
نکته: بسته های نرم افزاری قرار گرفته بر روی سایت معمولا منطبق با سیستم عامل های مختلف نظیر ویندوز، ویندوز موبایل، iOS و اندروید قرار می گیرد. بنابر این شما می توانید نرم افزار دلخواه خود را با هر فرمتی دانلود و استفاده نمایید. لازم به ذکر است که تمامی این بسته ها، امکان نصب بر روی چند سیستم را دارا می باشند.
شکل زیر نمایی از صفحه انتخاب و خرید بسته های نرم افزاری حاوی تست را نشان می دهد.
4
2) بسته های تست
شما می توانید پس از دانلود رایگان نرم افزار هزاران تست همراه (تمامی نسخه ها) و یا خرید هر کدام از نرم افزارهای حاوی تست، وارد سایت شوید و سپس از طریق منوی بروزرسانی بسته های حاوی تست را دانلود و در نرم افزار نصب نمایید.
تیم جمع آوری تست گروه نرم افزاری هزاران تست همراه متشکل از ده ها تایپیست، ویراستار و مدیر فنی، همواره تلاش می نماید تا به جدید ترین منابع تستی داخل کشور دسترسی پیدا کرده و آنها را جهت قرار گیری در سایت آماده نماید. بنابراین تست های موجود در سایت همیشه از جدیدترین منابع، کتب و آزمونهای سنوات گذشته استفاده می نماید و کاربران عزیز می توانند با صرف کمترین هزینه و زمان، نسبت به دانلود و استفاده از بسته های حاوی تست اقدام نمایند.
بسته های تست که در سایت قرار می گیرند بین 200 تا 2000 تست دارا می باشند و در دسته بندیهای اصلی زیر در سایت قرار می گیرند:
ابتدایی-اول تا ششم
متوسطه، هفتم تاکنکور
کاردانی به کارشناسی
کارشناسی پیام نور
کارشناسی ارشد پیام نور
آزمونهای کارشناسی ارشد
دکتری پیام نور
آزمونهای دکتری
آزمونهای مهارتی عمومی
آزمونهای مهارتی تخصصی
لازم به ذکر است که هرکدام از این دسته های اصلی که در منوی بروزرسانی سایت موجود است مشتمل بر چند گروه درسی می شوند. بعنوان مثال دسته آزمونهای کارشناسی ارشد می تواند شامل گروههای درسی نظیر تربیت بدنی، حقوق و ادبیات فارسی شود.
هر گروه درسی نیز به نوبه خود مشتمل بر چند درس می باشد. بعنوان مثال گروه درسی ادبیات فارسی شامل درسهای متعددی نظیر ادبیات معاصر، سبک شناسی، گلستان سعدی، خاقانی و ... می شود.
برای هر درس نیز بر اساس حجم درس و تنوع مطالب قرار داده شده در آن درس بین یک تا چند بسته وجود دارد. این بسته ها می توانند محتوایی مربوط به بخشهای معینی از آن درس و یا بر اساس دوره های برگزاری آزمون (که نمونه سوالات از آنها جمع آوری شده است) نامگذاری شوند.
در ادامه، راهنمای انتخاب و دانلود بسته های تست ارائه می گردد:
عضویت (ثبت نام) در سایت: با کلیک بر روی گزینه "ثبت نام" فرم مربوطه را تکمیل کنید.
image4.jpg

 

ورود:پس از ثبت نام، با کلیک بر روی گزینه ورود، وارد سایت شوید:
image5.jpg
شارژ حساب: از طریق منوی "شارژ حساب" نحوه پرداخت را انتخاب نمایید و سپس مبلغ مورد نظر جهت شارژ را وارد نمایید. با توجه به روند افزایشی بسته ها، توصیه می شود جهت استفاده بهینه از بسته ها و برخورداری از جوایز و تخفیفات ویژه مبلغ بالاتری برای شارژ حساب خود در نظر بگیرید.
image6.jpg
بروزرسانی: در مرحله بعد بایستی از طریق منوی "بروزرسانی" بسته مورد نظر را طبق دسته بندی مشخص شده انتخاب و خریداری نمایید.لازم به توضیح می باشد که کاربر برای پرداخت وجه بسته به دو صورت می تواند اقدام کند.
روش اول:هماهنگونه که گفته شد کاربر می تواند ابتدا از طریق منوی شارژ حساب، مبلغ دلخواهی را شارژ نماید و سپس نسبت به خرید بسته اقدام نماید. برای خرید از این طریق باید بر روی گزینه استفاده از حساب اعتباری کلیک نمود.
روش دوم: کاربر با گرفتن شماره سریال از افراد دیگر و یا با استفاده از شماره سریال های خودش، بسته مورد نظر را خریداری می نماید. برای انجام اینکار در صفحه بروزرسانی باید بر روی گزینه وارد کردن شماره سریال شارژ کلیک نمود. توضیحات بیشتر در این زمینه در بخش 3) اعتبارات آمده است.
لازم به ذکر است که پس از دانلود هر بسته از هر درس مشخص، به محض بروزرسانی بسته موجود و یا بارگزاری بسته های جدید در همان گروه درسی کاربر، از طریق پیامک و ایمیل به وی اطلاع رسانی خواهد شد و کاربر قادر خواهد بود تا با مراجعه به سایت، نسبت به دانلود بسته جدید و یا بروزرسانی بسته موجود اقدام نماید. همچنین بروزرسانی بسته های خریداری شده از طریق سایت بصورت رایگان انجام می شود.
image7.jpg
پس از خرید و دانلود بسته حاوی تست، می توانید با استفاده از نسخه نرم افزار خود، نسبت به بروزرسانی بانک اطلاعات نرم افزار اقدام نموده و تست های خریداری شده را در نرم افزار مشاهده کنید.
3) اعتبارات
یکی از بخشهایی که در سایت پیش بینی شده است، بخش اعتبارات است. بطور کلی کاربر در این بخش می تواند مدیریت شماره سریال های خود را که برای خرید بسته انجام می شود، مدیریت نماید.
برای ورود به این قسمت، کاربر حتما بایستی در سایت عضو بوده و سپس وارد سایت شود. این صفحه دارای دو بخش زیر می باشد:
الف) مشاهده سریال شارژها
از طریق این قسمت می توانید نسبت به مشاهده و مدیریت شماره سریالهایی که قبلا از طریق سایت خریداری نموده اید اقدام نمایید. در جدولی که در این بخش نمایش داده می شود، شماره سریال شارژ، ارزش ریالی آن و واحد آن قابل مشاهده است. همچنین در صورتی که این شماره سریال استفاده شده باشد (بعنوان مثال برای خرید بسته) در ستون بسته دانلود شده نمایش داده می شود.
ب) خرید سریال شارژ جدید
کاربرد این قسمت در اختصاص شماره سریال به دوستان و آشنایان می باشد. بعنوان مثال کاربر می تواند از طریق این بخش تعدادی شماره سریال شارژ بر اساس اعتباری که در سایت دارد تولید نموده و آن شماره سریال را که ارزش ریالی مشخصی دارد، در اختیار فرد دیگری قرار دهد.

14
4) ارسال بسته تست
همواره بروز نگهداری منابع تستی موجود بر روی سایت، یکی از مهم ترین دغدغه های ما برای کاربرانمان می باشد. بنابراین کاربران چه بصورت میهمان و چه کاربران عضو سایت، می توانند در صورتی که به منابع تستی از تمامی درسها و رشته ها دسترسی دارند، از طریق منوی ارسال بسته تست، طبق فرمتی که در سایت قرار گرفته است، بسته های تستی خود را ارسال نمایند. ما در قبال دریافت اینبسته ها و به شرط قابل استفاده بودن و تکراری نبودن آنها، امتیازات زیر را برای کاربر بنا به خواست وی لحاظ خواهیم نمود.
شارژ حساب متناسب با تعداد تست ارسال شده
اختصاص شماره سریال شارژ به کاربر متناسب با تعداد تست ارسال شده
تولید نرم افزار حاوی تستهای تحویلی از کاربر و ارسال رایگان آن برای کاربر
16
5) فعالسازی نرم افزار (از طریق سایت)
برای فعالسازی نرم افزار، پس از ورود به بخش تنظیمات و کلیک بر روی دکمه فعالسازی (در نرم افزار)، پنجره ای باز می شود که از طریق آن و با اتصال به سایت می توان نرم افزار را فعال نمود.
لزوم فعالسازی: فعالسازی نرم افزار به منظور ایجاد امکان بروزرسانی بانک اطلاعات نرم افزار می باشد. یعنی در صورتی که نرم افزار فعال نشود، امکان استفاده از بسته های خریداری شده حاوی تست وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است که فعالسازی نرم افزار بدون هزینه انجام می گیرد.
18
قبل از اینکه کاربر بتواند نرم افزار خود را فعال کند، لازم است که از طریق وب سایتهزاران تست همراه، ثبت نام نموده و سپس وارد سایت شود. پس از ورود به سایت دکمه فعالسازی در منوی اصلی وب سایت نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن صفحه ای مشابه صفحه فعالسزی در نرم افزار نمایش داده خواهد شد.
جهت فعالسازی نرم افزار، در پنجره فعالسازی نرم افزار، یک کد ده رقمی به کاربر نمایش داده می شود که این کد بایستی در صفحه مربوطه در وب سایت وارد شود. همچنین در وب سایت با کلیک بر روی دکمه نمایش شماره سریال، شماره سریال انحصاری کاربر به وی نمایش داده خواهد شد که بایستی در نرم افزار وارد شود. در نهایت با کلیک بر روی دکمه مشاهده کد فعالسازی، کد فعالسازی مربوط به کاربر نمایش داده می شود که با وارد کردن این کد در نرم افزار و کلیک بر روی دکمه فعالسازی نرم افزار فعال شده و امکان بروزرسانی و وارد نمودن بسته های تست را پیدا خواهد کرد.

در پایان خواهشمند است تمامی نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در زمینه نرم افزار و سایت از طریق آدرس پست الکترونیکی زیر با ما در جریان بگذارید. info@hthapp.com


راهنمای تصویری (فیلم آموزشی)

توصیه می کنیم فیلم آموزشی پیوست را مشاهده نمایید تا بتوانید از امکانات سایت و نرم افزارها، حداکثر استفاده را بنمایید.